Antoni Sierant

Położnictwo i ginekologia, onkologia


Pracuję w publicznych i prywatnych szpitalach (Szpital Św. Elżbiety w Warszawie, Nowodworskie Centrum Medyczne) oraz w Centrum Symulacji Endoskopowej CMKP gdzie prowadzę kursy i wykłady z zakresu ginekologicznych operacji endoskopowych i problemów położniczych. Zajmuję się pacjentkami w ciąży oraz wymagającymi operacji z powodu nowotworów narządu rodnego, torbieli jajników, niewydolności szyjki macicy czy obniżenia narządu rodnego. W związku coraz liczniejszymi przypadkami chorób onkologicznych u kobiet, szczególnie tych planujących jeszcze ciąże, zajmuję się leczeniem nowotworów narządu rodnego oraz zamianami przednowotworowymi szyjki macicy ze szczególnym uwzględnieniem planów prokreacyjnych. Diagnostykę ultrasonograficzna wykonuję zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, The Fetal Medicine Foundation, The International Ovarian Tumor Analysis (IOTA) oraz European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE).

Certyfikat Fetal Medicine Foundation 74010

Dni przyjęć: wtorek, czwartek, sobota.
email: antoni.sierant@sierant-gabinety.pl


Umów wizytę online
 

Anna Pękalak-Czernek

Specjalistka położnictwa i ginekologii


Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, studia ukończyłam w 2010 roku. Specjalizację z położnictwa i ginekologii zdobyłam w II Klinice Położnictwa i Ginekologii CMKP Szpitala Bielańskiego, pracując w Oddziałach, a także w przyszpitalnej Poradni Patologii Ciąży. Ponadto prowadzę wykłady na kursach specjalizacyjnych dla lekarzy oraz w Szkole Rodzenia w Szpitalu Bielańskim. Co roku uczestniczę w kongresach i szkoleniach z zakresu położnictwa, ginekologii i ultrasonografii. W praktyce ambulatoryjnej zajmuję się przede wszystkim prowadzeniem ciąży, poradnictwem antykoncepcyjnym oraz diagnostyką i leczeniem zaburzeń ginekologicznych.

Dni przyjęć: wtorek.
email: anna.pcz@op.pl


Umów wizytę online

Martyna Bednorz

Specjalistka położnictwa i ginekologii


Dr Bednorz odbywa obecne dwuletni staż u Profesora K. Nicolaidesa w King's College Hospital w Londynie.

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa Obecnie pracuję w II Klinice Położnictwa i Ginekologii CMKP Szpitala Bielańskiego na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym oraz w przyszpitalnej Poradni Patologii Ciąży. Prowadzę także zajęcia w Szkole Rodzenia. Aktywnie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i konferencjach oraz studiując fachową literaturę.

Dni przyjęć: chwilowo nie przyjmuje.
email: martyna.bednorz@gmail.com


Umów wizytę online
 

mgr Marek Morzuch

Psycholog, terapeuta


Jestem psychologiem z wieloletnim doświadczeniem. W swojej pracy terapeutycznej korzystam z narzędzi Terapii Poznawczo Behawioralnej oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Udzielam profesjonalnego wsparcia w zakresie zaburzeń lękowych, zaburzeniach nastroju, depresji okołoporodowej. Pomagam i wspieram w rozwiązywaniu konfliktów, radzeniu sobie z trudnościami życiowymi. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Dni przyjęć: terminy indywidualne ustalone telefonicznie - tel. 602 534 527
email: akademia.pozytywna25@gmail.com

mgr inż. Magdalena Gawlik

Dietetyk, technolog żywności, technik farmaceutyczny


Jestem dyplomowanym dietetykiem. Ukończyłam studia magisterskie w SGGW, na kierunku: Żywienie Człowieka i Dietetyka oraz studia podyplomowe z Poradnictwa Żywieniowego i Dietetycznego. Posiadam tytuł inżyniera technologii żywności Wrocławskiej Akademii Rolniczej oraz Technika Farmacji. Autorka publikacji nt. żywienia w stomii oraz wielu artykułów popularno-naukowych w dziedzinie dietetyki oraz farmacji. Specjalizuje się w dietoprofilaktyce i dietoterapii chorób autoimmunologicznych, chorób cywilizacyjnych, oraz zaburzeniach odżywiania (tj. bulimia czy anoreksja). Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

Prywatnie: pasjonatka sportu, tańca latynoamerykańskiego, miłośniczka kotów rasy Maine Coone oraz Psów rasy Akita Inu. Interesuje się ponadto medycyną, kosmetologią i wizażem.

Dni przyjęć: terminy indywidualne ustalone telefonicznie - tel. 601 245 898
email: magdalenagawlik@gazeta.pl